UİB’den e-ihracat atağı…

Türkiye'nin genel sekreterlik bazında en fazla ihracata imza atan birliği konumunda olan Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), üyelerinin uluslararası arenadaki rekabet ve hareket edebilirlik seviyelerini geliştirmek amacıyla düzenlediği eğitim seminerlerine 'E- İhracat' konusuyla devam ediyor.

UİB’den e-ihracat atağı…

2018 yılı itibariyle 450 milyar doların üzerine çıkan global e-ticaret hacmi, firmaların bu alanda kendilerini geliştirerek atılım yapmaları gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. Her beş üründen bir tanesinin satışının ülkeler arasından gerçekleşmesinden hareketle üyelerinin e-ihracat pastasından daha fazla pay almasını isteyen UİB, rotayı 'E-İhracat'a çeviriyor.

UİB organizasyonu, World E-Commerce Forum işbirliğinde 27 Şubat 2019 Çarşamba günü UİB Konferans Salonunda düzenlenecek olan 'E-İhracat Konferansı'nda alanında uzman isimler, E-İhracat hakkında bilinmeyenleri ve yapılması gerekenleri, UİB üyelerine aktaracak.

DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan’ın açılış konuşmasını yapacağı Konferansta; World E- Commerce Forum CEO'su Ömer Nart, Ayensoft CEO'su Enis Arslanoğlu, E-İhracat Yazılım Teknolojileri'nden Utku Kumral, Keynes Yönetimi Teşvik Danışmanı Ahmet Emre Bükücü, World E- Commerce Forum Eğitim Direktörü Orxan Isayev, COMIO Dijital Pazarlama Kurucu Ortağı Mustafa Sönmezay, Safamerve Genel Müdürü Ömer Balkaya ve E-Bebek E-Ticaret Direktörü Emre İlban katılımcılara E-İhracatla ilgili çeşitli sunumlar yapacak. Yarım gün boyunca devam edecek olan Konferansta; E-İhracat Nedir?, Pazar Yeri Entegrasyon çözümleri, İhracat Yazılım Teknolojileri, E-İhracat Devlet Teşvikleri, İhracat'ta Dijital Pazarlama ve E-İhracatta Başarı Hikayeleri gibi konular ele alınacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 16:31
YORUM EKLE

banner69

banner75