NOSAB ve NİLSİAD yönetim iftarda buluştu

NİLSİAD Yönetim Kurulu, NOSAB Müteşebbis Heyeti ve NOSAB çalışanları iftarda bir araya geldi. İftar öncesinde, hizmete açılan Gastro Sanayi tesisinin de açılış kurdelesi kesildi.

NOSAB ve NİLSİAD yönetim iftarda buluştu

NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez, ramazan ayının birlik ve beraberliğin, yardımlaşmanın daha da perçinlendiği bir ay olduğunu söyledi. Bu ayda NOSAB olarak ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalıştıklarını ifade eden Gülmez, “Pandemi nedeniyle sosyal faaliyetlerimizin çoğuna ara vermiştik. Şimdi salgının da hızını yitirmesiyle NİLSİAD Yönetim Kurulu, NOSAB Müteşebbis Heyeti ve NOSAB çalışanları olarak iftar vesilesiyle bir araya geldik. Ayrıca NOSAB’a Gastro Sanayi gibi keyifli bir mekan kazandırmanın da mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras da, “Yönetim olarak iftar programıyla bir araya geldik. Salgın nedeniyle son iki yıldır bayramlar da dahil sevdiklerimizden uzak kaldık. Bu süreç bize çok şey öğretti. Biz de NOSAB ve NİLSİAD yönetimi olarak yeniden bir arada olmaktan mutluluk duyduk” diye konuştu.

İftar öncesinde hizmete açılan Gastro Sanayi tesisinin açılış kurdelesi kesildi.

YORUM EKLE

banner75