MÜSİAD’dan 1540 aileye erzak yardımı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ramazan boyunca yaptıkları erzak yardımlarına devam ediyor.

MÜSİAD’dan 1540 aileye erzak yardımı

MÜSİAD Bursa Şubesi, üyelerinin bağışlarıyla oluşturulan erzak paketlerini aracı kurumlarla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Bu kapsamda farklı günlerde, Kızılay Nilüfer Şubesi, Kızılay Yıldırım Şubesi, Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı, Bursa Yardımlaşma Derneği (BURYAD), Deniz Feneri Derneği Bursa Temsilciliği ve Bursa Suriyeli Muhacirlere Yardım Derneği’ne toplamda 1540 adet erzak paketi yardımda bulunuldu.

Birlik beraberliğin ve paylaşmanın en üst düzeyde olduğu ramazan ayının ruhuna uygun bir biçimde hareket ettiklerini ifade eden MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Alpay, “Ramazandan önce çeşitli kurumlar marifetiyle başladığımız dağıtımlara ramazan boyunca devam ettik. Bu güzel davranış, içinde bulunduğumuz hem ramazan hem de pandemi şartlarına uygun düşen bir durum. Üyelerimizden ramazan münasebetiyle topladığımız bağışların böyle anlamlı yerlere gitmesi bizler için çok önemli. Bu vesile ile hem üyelerimize hem de böyle bir hayır işine aracı olan kurumlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

banner80

banner75