18. Kalite ve Başarı Sempozyumu 17 Haziran’da

Bursa’da her yıl değişik bir ana tema çerçevesinde, geniş kitleleri buluşturmak, bilgi ve düşünce paylaşım platformu oluşturmak amacıyla düzenlenen Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun 18’incisi; 17 Haziran 2021 Perşembe günü “Değişim Özünde” teması ile KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD iş birliğinde hibrit (fiziksel ve online) olarak gerçekleşecek.

18. Kalite ve Başarı Sempozyumu 17 Haziran’da

18. Kalite ve Başarı Sempozyumu hazırlıkları hakkında bilgi veren KalDer Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi “Yaşanan salgın nedeniyle geçen yıl gerçekleştiremediğimiz ‘Değişim Özünde’ ana temalı sempozyumu bu sene hibrit olarak yapma kararı aldık. Bir gün sürecek etkinliğimizde konuşmacılarımız ve katılımcılarımız dijital platformda buluşacak. ‘Salgın sonrası ekonomi, teknoloji, kadın, sağlık, tarım, bilim, bağlantısallık’ konuları konuşmacılarımız tarafından Sempozyumda ele alınacak. Özellikle ödül sürecine katılan kurumlarımızdan gelen talepleri de değerlendirerek ödül törenini kısıtlı ve kurallara uygun olarak, açık havada gerçekleştirmeyi planladık” dedi.

Sempozyum; 17 Haziran Perşembe sabahı Dünya Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Dr. Şeref Oğuz moderatörlüğünde, Limak Holding Kurucu Başkanı, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve OPET Petrolcülük A.Ş. Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi, TOBB, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk’ün konuk olduğu oturum ile başlayacak.

Bursa Kalite Ödülü töreni ile Sempozyum sona erecek. Ödül sürecinde 4 finalist kurum yer alıyor.

Limak Uludağ Elektrik

Uray Sigorta

Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi

Sempozyumun görseli karikatür sanatının usta ellerine ait. 7. KalDer Bursa Uluslararası Karikatür Yarışması’nda; birinci olan Polonya’dan Marcin Bondarowicz’e ait karikatür, sempozyumun görseli olarak afişlerde yerini aldı.

YORUM EKLE

banner69