Bursa'da sağlıklı işbirliği!

Bursa’da iki sağlık kuruluşu, önemli bir işbirliğine imza attı. VM Medical Park Bursa Hastanesi ile ROMATEM Bursa Hastanesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon konusunda güç birliği yaptı.

Bursa'da sağlıklı işbirliği!

Uzman hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile herkes için ayrıcalıklı sağlık hizmeti sunan VM Medical Park Bursa Hastanesi ile fizik, tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet veren ROMATEM Bursa Hastanesi işbirliği yaptı. İki kurum arasında, ortak verilecek hizmetlere ilişkin işbirliği protokolü, VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan ve ROMATEM Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Köksal Holoğlu tarafından törenle imzalandı.

“AMACIMIZ EN İYİ HİZMETİ VERMEK”

Eski Bursa Milletvekili-Avukat Zekeriya Birkan’ın da katıldığı imza töreninde işbirliğini çok önemsediklerini belirten VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan, “Sağlık camiasında işbirlikleri eğer sağlam olursa sonuçları da halk sağlığı açısından bir o kadar sağlam olur. Biz, Güney Marmara’nın sağlık üssü konumundaki bir sağlık kuruluşu olarak sağlığa değer katmaya devam ederken ülkemizin güzide kuruluşlarıyla da işbirliği imkanlarını göz ardı etmiyoruz. Uzun yıllardır fizik, tedavi ve rehabilitasyon konusunda önemli hizmetler veren ROMATEM ile bu alanda ortaklaşa atacağımız adımlarla misafirlerimize daha konforlu bir tedavi süreci sağlamış olacağız” diye konuştu. ROMATEM Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Köksal Holoğlu da “VM Medical Park Bursa Hastanesi’nin yıllardır özelde Bursa, genelde Marmara’ya sağladığı katma değerlerin farkındayız. Hizmet ağımızı genişletme adına böylesine çok önemli bir sağlık kuruluşu ile işbirliğine gitmek, gücümüze güç katacaktır. Memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 11:50
YORUM EKLE

banner80

banner75