VavaCars’ın müşteri memnuniyeti ödül getirdi

Awards International'ın, Türkiye'de ilk kez düzenlediği ve Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin yarıştığı CX Turkey Customer Experience Awards 2021'de VavaCars 2.El Otomotiv Sektöründe En İyi Müşteri Deneyimi ödülünün sahibi oldu.

VavaCars’ın müşteri memnuniyeti ödül getirdi

Uluslararası arenada müşteri deneyimi yarışmaları düzenleyen 'Awards International'ın, Türkiye'de düzenlediği CX Turkey Customer Experience Awards 2021 yarışmasında VavaCars, müşteri deneyimi profesyonellerin oluşturduğu bir jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda 2.El Otomotiv Sektöründe En İyi Müşteri Deneyimi kategorisinde Bronz ödül kazanmaya hak kazandı.

Müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası markaların ödüllendirildiği yarışmada VavaCars, kuruluş değerlerinden olan basitlik, şeffaflık, modernlik, inovasyon ve birliktelik ile müşteriyi odakta tutan yönetim anlayışıyla başarılarına bir yenisini ekledi.

VavaCars Pazarlama Direktörü Alper Karaer, “VavaCars’ta en önem verilen konuların başında “Şeffaf Hizmet” geliyor. Müşterilerimize daima açık ve dürüst bir politikayla yaklaşıyoruz, kötü sürprizlere yer bırakmıyoruz. Sektörde yaşanan aldatmacalar ve kötü tecrübelerden sonra VavaCars’ın müşteri memnuniyeti odaklılığının bu şekilde fark edilmiş olması ve takdir görmesi doğru yolda olduğumuzun göstergesi.” dedi.

YORUM EKLE