Özhan’da güzel fiyatlar

Özhan Marketler Zinciri, düzenlediği büyük kampanyalarla müşterilerine avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Özhan Kart'ı ile 18 Haziran tarihine kadar güzel indirimler müşterilerini bekliyor.

Özhan’da güzel fiyatlar

Mağazalar zinciri, ayın her döneminde cazip kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Tüm ayı kapsayan indirimler, sürekli yenilenen dönemler halinde sunulan güzel fiyatlar Bursa’da ilgiyi topluyor. Her dönem için yepyeni indirimler ve birbirinden çeşitli fırsatlar sunulurken, gıdadan temizlik malzemesine, kişisel bakımdan ev gereçlerine kadar farklı kategorilerde indirimler görmek mümkün oluyor.

Market zincirinin tüm mağazalarında ve online alışveriş kanalında 4-18 Haziran tarihleri arasında pirinç, tereyağ, yumuşatıcı, cips ve kek fanusu gibi çeşitlerde çok güzel indirimler müşterilere sunuluyor. Ayrıca daha yüzlerce çeşit üründe güzel fiyatlarla indirimler devam ediyor. Bunun yanında Özhan Kart müşterilerine özel farklı avantaj ve fırsatlar da yılın her dönemi için uygulanıyor.

Kampanyaların sürekli olarak devam ettiğine ve alışverişlerini Özhan Kart'ı ile yapan tüm müşterilerimizin indirimlerden yararlanabileceğini dikkat çeken

Mağazalar Zinciri Kurumsal İletişim Müdürü Ayşen Yılmaz, " Kampanyalarımızı düzenlerken müşterilerimizin bütçelerine katkı sağlamak ilk hedefimiz. Birçok markayla güzel işbirlikleri yaparak müşterilerimizin bizden beklentisini karşılamak için çalışıyoruz. Tabi bu noktada kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Çünkü ‘Kusursuz Müşteri Memnuniyeti’ bizim için her şeyden önemli." dedi

YORUM EKLE

banner69