NOSAB, OSBÜK yönetimini ağırladı

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Haziran Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını, Nilüfer OSB Başkanı ve OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Erol Gülmez ev sahipliğinde Bursa’da gerçekleştirildi.

NOSAB, OSBÜK yönetimini ağırladı

Her ay farklı bir şehirde yönetim kurulu toplantılarını gerçekleştiren ve kentin ticaret ve sanayi odaları ve OSB yöneticileriyle bir araya gelerek sorunları, çözüm önerilerini dinleyen OSBÜK’ün Haziran Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Başkan Memiş Kütükcü’nün başkanlığında NOSAB’ta yapıldı.

Bursa temasları kapsamında Vali Yakup Canbolat’la bir araya gelerek gündemi değerlendiren OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ile Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra Bursa’daki OSB’lerin Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve bölge müdürlerinin katıldığı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki (BTSO) toplantıya iştirak ederek, istişarelerde bulundu.

Ayrıca; Enerji Verimliliği Merkezi (EVM), Bursa Teknoloji Koordinasyon ve Ar-Ge Merkezi (BUTEKOM), Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Merkezi (MESYEM) ve Model Fabrikada da incelemelerde bulunan Memiş Kütükcü’nün öncülüğündeki OSBÜK heyeti kentten memnun ayrıldı.

YORUM EKLE

banner80

banner75