MÜSİAD Bursa, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac’ı ağırladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve yönetim kurulu üyeleri, Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac’ı ağırladı.

MÜSİAD Bursa, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac’ı ağırladı

Bu kapsamda Kültürpark’taki dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette; elektrik fiyatları, küresel çapta yaşanan enerji sorunları, yenilenebilir enerji kaynaklarını verimli kullanma yöntemleri ile Bursa ve ülke gündemine ilişkin konular değerlendirildi.

MÜSİAD Bursa ile Limak Uludağ Elektrik arasındaki iş birliklerinin de masaya yatırıldığı ziyarette konuşan MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, “Dünyada yaşanan enerji fiyatlarındaki artış her ülkeyi olduğu gibi bizim ülkemizi de etkiliyor. Şu an gündem konularının başında enerji maliyetleri geliyor. Yenilenebilir enerjiden aldığımız pay son yıllarda yapılan atılımlarla arttı. Bunun yanı sıra küçük santral kurmak daha da kolaylaştı. Yenilenebilir enerjiden aldığımız bu payın gelecek yıllarda daha da artacağı inancındayım” dedi.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ise yaptığı konuşmada, MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, Limak Uludağ’ın hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verdi.

YORUM EKLE

banner80

banner75