Lima Logistics Bursa’nın en büyükleri arasında yerini aldı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde gerçekleştirilen ve şehir ekonomisine ışık tutan “Bursa İlk 250 Büyük Firma Araştırması-2020” sonuçları açıklandı. Lima Logistics , BTSO'nun ilk 250 büyük firması listesine adını yazdırdı.

Lima Logistics Bursa’nın en  büyükleri arasında yerini aldı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından Bursa’da firmaların ciro, ihracat, istihdam, katma değer, kârlılık, öz sermaye ve net aktiflerine dair araştırmasıyla şehir ve ülke ekonomisinin gelişimi için paylaşılan verilere göre Lima Logistics, “Bursa İlk 250 Büyük Firma Araştırması-2020” listesinde yer aldı.

2013 yılında Bursa’da kurularak uluslararası lojistik alanında hizmet vermeye başlayan Lima Logistics, başta havayolu olmak üzere denizyolu, karayolu, demiryolu, intermodal, uluslararası ekspres kurye, fuar ve etkinlik taşımacılığı alanlarında hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Başta otomotiv sektörü olmak üzere tekstil, gıda ve makina alanında önde gelen firmalara alternatif lojistik çözümleri sunan Lima Logistics, Türkiye'de Bursa, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Balıkesir, Ankara, Denizli ve Adana ofisleri ile; yurtdışında da İtalya Milano ve Romanya Bükreş ofisleriyle sektörün önemli oyuncuları arasında yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 11:37
YORUM EKLE

banner75