Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak?

Kurban bayramı emekli ikramiyeleri için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Milyonlarca emekli Temmuz ayında maaşlarına zam alacak. Kurban Bayramı öncesi verilen emekli ikramiyeleri ise Temmuz ayında hesaplarda olacak.

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak?

Türkiye'de milyonlarca emekli heyecanla Temmuz ayını beklemeye başladı. Ramazan ayında 1.100 TL olarak ödenen bayram ikramiyeleri ardından "Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar, kaç TL?" soruları yanıt arıyor. Geçtiğimiz bayram oranında yatacağı düşünülen emekli bayram ikramiyesi resmi açıklama ile netleşecek. Peki, 2022 Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman, ayın kaçında yatacak? İşte, bayram ikramiyesi son durum…

EMEKLİ KURBAN BAYRAMI İKRAMİYELERİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Emekli bayram ikramiyesi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. İşte emekli bayram ikramiyesinin yatması beklenen o tarih;

KURBAN BAYRAMI EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Kurban Bayramı 9 Temmuz Cumartesi günü başlayacağından dolayı bayram ikramiyelerinin 3-7 Temmuz tarihleri arasında hesaplara yatırılması bekleniyor.

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ NE KADAR?

Bu yılın ilk bayram ikramiyesini Nisan ayının sonunda alan emekliler, şimdi de gözünü ikinci ödemeye çevirdi. Temmuz emekliler için ikramiye ve zam ayı olacak. Tüm emekliler Kurban Bayramı öncesi bin 100 lira ikramiyeyi cebine koyacak.

İkramiyeden sadece mevcut emekliler değil, yeni emekliler de yararlanacak. İkramiyeden yararlanmak için bayramın içinde bulunduğu ayda emekli aylığının bağlanması gerekiyor.

YORUM EKLE

banner80

banner75