KSİAD bölge sanayicisinin yanında

Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayapa OSB'de faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek, bölge sanayicisinin nabzını tutmaya devam ediyor.

KSİAD bölge sanayicisinin yanında

Üyeleriyle Kayapa OSB’de farklı alanlarda faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek bölge sanayicisiyle bir araya gelen ve sorunları birinci ağızdan dinlemeye devam eden KSİAD Yönetimi, bu kapsamda Wıllglass Autoglass Genel Müdürü Tolga Han Ok, Etel Rubber’in Yönetici Ortağı Haluk Etel ve Camex Cam İşleme’nin sahibi Salih Başnak’ı firmalarında ziyaret etti.

Ziyaretler sonrasında değerlendirmede bulunan KSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler, KSİAD’ın kuruluş amaçlarından birinin de bölge sanayicisinin sorunlarına eğilerek çözüm üretmek olduğunu belirterek, dernek olarak çok sayıda güzel projeyi başarıyla sonuçlandırdıklarını ifade etti. KSİAD Başkanı Güler, “Kayapa OSB, bünyesine yeni kattığı firmalarla büyümesini sürdürüyor. Firmalarımızın üretimlerini arttırmaları, dolayısıyla istihdama ve ülke ekonomisine katkı sağlamaları bizi mutlu ediyor. Bölgemizi yeni taşınan sanayicimizi yalnız bırakmamaya, sorunlarına çözüm üretmeye özen gösteriyoruz” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından KSİAD Yönetimi firmaların üretim bantlarını da gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUM EKLE

banner75