Kalitede milli belgeledirme yaygınlaşıyor

Kalite Birliği Derneği’nin (KALBİR) sürdürdüğü ‘Milli Ses Ver Projesi’ kapsamında 50.003'üncü Türk Bayrağı, 5 ayrı konuda Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) yönetim sistemleri belgesi alıp, milli belgelendirme sistemine dahil olan Referans Grup'a törenle takdim edildi.

Kalitede milli belgeledirme yaygınlaşıyor

Bayrağı Kalite Birliği Başkanı Mustafa Karaman Referans Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salim Usta’ya teslim etti.

Referans Grup’un Nilüfer OSB’deki fabrika binası önünde gerçekleştirilen törene, emekli Vali Yardımcısı İsmail Demirhan ve Kalite Birliği Onursal Başkanı Prof. Dr. Erkan Işığıçok’un yanı sıra Referans Grup yöneticileri ile Kalite Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Törende konuşan Kalite Birliği Başkanı Mustafa Karaman, “Milli Ses Ver Projesinin, 'ülkenin ekonomik kurtuluş reçetesi' olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyoruz. Köy görünüyor, kılavuza gerek yok! Türk Bayrağı etrafında birleşecek olan Türk milleti, Milli Ses Ver Projesi ile özüne dönecek, 1923 ruhunu tüm hücrelerinde hissedecek ve temiz kalite anlayışıyla ayağa kalkacaktır. Kalite Birliği, sizleri, bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya ve Türk Bayrağı etrafında toplanmaya davet ediyor” dedi.

Referans Grup adına Prof. Dr. Utku Çopur’un ardından, Kalite Birliği Onursal Başkanı Prof. Dr. Erkan Işığıçok’un ve emekli Vali Yardımcısı İsmail Demirhan’ın konuşmaları sonrası 150 metrekare büyüklüğündeki Türk Bayrağı Referans Grup yönetim binasına asıldı.

YORUM EKLE

banner75