JUNIOSHOW Fuarı için kuralar çekildi

Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BEKSİAD), Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) işbirliğiyle düzenlediği ve 12-15 Ocak 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek JUNIOSHOW Fuarı’na katılacak firmalar arasında stant kuraları çekildi.

JUNIOSHOW Fuarı için kuralar çekildi

2022 yılı ilkbahar-yaz ürünlerinin sergileneceği fuarın kura çekiminden önce değerlendirmelerde bulunan BEKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldız, “Sektörümüzü pandemi sonrası ilk kez bu fuara buluşacak olmaktan çok mutluyuz” dedi.

Önceki senelerde yılda iki defa düzenledikleri JunioShow Fuarını pandemi nedeniyle 2020’nin ikinci yarısında ve 2021 yılında gerçekleştiremedikleri belirten Yıldız şunları söyledi:

“Bu fuarımıza 150’nin üzerinde firma iştirak edecek. Toplam 12 bin metrekarelik alanda yapacağımız fuarımıza yurt içi ve yurt dışından büyük bir ilgi olacak. Kura çekimiyle katılımcıların yerleri de belirlendi. Yeni modellerini sergileyecek olan katılımcılar uzun süredir bu fuarı bekliyorlardı. BTSO'nun da katkılarıyla firmalarımızı yine yabancı alım heyetleriyle buluşturarak, Bursa bebe giyim sektörünü tüm dünyaya tanıtmaya devam edeceğiz. Fuarımızın şimdiden hayırlı olmasını diliyor ve Fuar Komisyonu’muz başta olmak üzere fuarın bugüne ulaşmasında emekleri bulunan herkese çabalarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner80

banner84

banner75