GESİAD Network toplantılarına yeniden başladı

Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) iki yıl aradan sonra Network toplantılarına yeniden başladı.

GESİAD Network toplantılarına yeniden başladı

GESİAD’ın üyeleri arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi amacıyla düzenlediği ve pandemi nedeniyle yapılamayan Network toplantılarına devam etme kararı aldı.

İki yıl aradan sonra Dernek merkezinde gerçekleştirilen ve yeni üyelerin katıldığı ilk toplantının açılışında konuşan Başkan Murat Kaya, GESİAD’ın Bursa’nın en eski SİAD’larından biri olduğunu hatırlatırken, “Üyelerimiz arasında temeli sağlam, güvenilir ve profesyonel iş ilişkileri kurmak amacıyla hayata geçirdiğimiz network toplantılarımıza büyük önem veriyoruz ve bundan sonra düzenli olarak gerçekleştireceğiz” dedi.

GESİAD’ın Network toplantısına katılan üyeler faaliyet konuları, üretimleri ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulunurken yeni iş birlikleri yapmak istediklerini dile getirdiler.

GESİAD’ın Network toplantısına Dernek Üyeleri Adnan Tulum, Mertcan Eser, Erdal Polat, Barış Kılıç, Ercan Sağdıç, Av. Mehmet Doğaç Güçlü, Ecz. Neslihan Şahin, Kübra Tulum, Emel Taşyakan ve Fatih Öztürk katıldı.

YORUM EKLE

banner80

banner75