Dağyenice Ultra Maratonu’na Özhan Market enerjisi

Bursa’da bu yıl ikinci kez düzenlenen Dağyenice Ultra Maratonu yaklaşık bin sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Özhan Marketler Zinciri’nin beslenme sponsoru olarak destek verdiği maratonda sporcular 4 ayrı parkurda koştu.

Dağyenice Ultra Maratonu’na Özhan Market enerjisi

Maratonun ilk yılında olduğu gibi bu yıl da desteğini sürdüren Özhan, maratona katılan sporculara meyve ve içecek ikramında bulundu. Zorlu parkurlarda terleyen sporcular Özhan standındaki ikramlarla enerji topladı. 6 km, 13 km, 32 km ve 59 km koşularında alanda bulunan beslenme noktalarında, yiyecek ve içecek ihtiyaçları temin edilerek etkinlik alanındaki sporculara destek verdi.

Mağazalar Zinciri Kurumsal İletişim Müdürü Ayşen Yılmaz, Özhan Market olarak sporcuların her daim yanındayız. Spora ve sporculara şimdiye kadar bir çok organizasyonda desteğimizi göstermiştik. Sporu her platformda desteklemeye devam edeceğiz. Zorlu maratona katılan tüm sporcuları kutluyorum. dedi

Geçen yıla göre katılımın yoğun olduğu etkinlikte göl kenarında bulunan sporseverler müzik eşliğinde doğanın keyfini çıkardı. Panikatak Online’nin verdiği mini konser, izleyici olarak maratona gelenlere keyifli anlar yaşattı.

Profesyonel koşucuların yanı sıra yeni koşu deneyimi yaşayan çok sayıda sporsever de parkurlarda kıyasıya mücadele etti. Dağyenice'den başlayıp birbirinden güzel üç gölün manzarası eşliğinde patikalarda gerçekleşen Dağyenice Ultra Maratonu’nda kendi parkurlarında dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.

YORUM EKLE