Bursa’dan o illere direkt uçuş başlıyor

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, THY’nin Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan 15 Mart’tan sonra Gaziantep, Adana, Samsun ve Sivas’a direk uçuşların başlatacağını müjdeledi.

Bursa’dan o illere direkt uçuş başlıyor

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Yenişehir Havalimanı’nın aktif hale gelmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce Türk Hava Yolları'nın kargo uçuşlarını Bursa'dan yapacağını müjdeleyen Esgin güzel bir haber daha verdi.

AK Parti Bursa milletvekilleri Refik Özen ve Zafer Işık ile birlikte Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M.İlker Aycı'yı ziyaret eden Esgin, haberi sosyal medya hesabından “Bugün, Bursa için güzel bir gün. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M.İlker Aycı'yı İstanbul'da ziyaret ettik. Bursa kabına sığmıyor. Bursa Havalimanı'na direk seferler istedik. Gaziantep, Adana, Samsun, Sivas ve diğerleri sırayla inşaallah...Çalışınca olacak...” paylaşımıyla duyurdu.

Konu ile ilgili ekonomigazetesi.com’a açıklamada bulunan Esgin, direk uçuş talebine THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın olumlu yaklaştığını ve Bursa’nın potansiyelini göz ardı edemeyeceklerini söylediğini bildirerek, “Mart’ın 15’inden sonra Bursa’ya bahar gelecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 16:10
YORUM EKLE

banner69

banner75