Bursa’da kuaförlerde 'tam kapanma' yoğunluğu

Tam kapanma süreci ile birçok işletme geçici olarak kapatılırken, muafiyet listesi ile belirlenen yerler çalışmalarına devam edecek. Ancak kuaför ve berberler de kapatılan işletmeler arasında yer alıyor. Bursa’da tam kapanmaya ramak kala kuaför ve berberlerde yoğunluk tavan yaptı.

Bursa’da kuaförlerde 'tam kapanma' yoğunluğu

17 günlük tam kapanma sürecinin başlayacağı 29 Nisan akşamı saat 18:00’e kadar kuaför ve berberler açık olacak.

Kuaför ve berberler tam kapanma sürecinde kapalı olacak. 17 günlük tam kapanma öncesi Bursa’da kuaför ve berberlerde randevu defterleri doldu.

Çatmakas Kuaför ve Güzellik Merkezi’nin saç uzmanı Cüneyt Bandırma,”Saat başı olarak müşteri alıyoruz, hijyen kurallarına uyuyoruz” dedi.

Bandırma, Şöyle devam etti:

“Kapanma olacağı için  evlerinde olacak vatandaşlar. Maalesef açıldıktan sonra devam edeceğiz. İnsanlar kapanma sürecinde evlerinde bir şeyler yapmak isteyecekler. Onun için şimdiden yoğun bir şekilde saat başı alarak insanları mağdur etmeden, hijyen kurallara uyarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

’KAPANMA SONRASI KAMPANYALARLA DÖNECEĞİZ'

“Cumaya kadar çok yoğunuz. İşlem yapılan saç boyası kesim olsun saatlerimizi ayarlıyoruz. Açılışımızda kampanyalarla geleceğiz .İnsanlara yardımcı olmak amaçlı. Kadınları daha bakımlı bir hale getirmek için.

Kapanma sürecinde kadınlara önerim ise saçlarına çok iyi baksınlar. Her gün saç yıkamasınlar. Dışarıdan alınan kimyasallar ile bakım yapmasınlar saçların kırılmasına sebep oluyor. Bu süreçte de saçlarımıza biraz daha öze gösterelim.”

YORUM EKLE

banner69