BEKSİAD’ın aşılama kampanyasında 378 kişi aşı oldu

Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) ve Yıldırım İlçe Sağlık Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen aşılanma kampanyasında bölgedeki işyerlerinde çalışan 378 kişi aşı oldu.

BEKSİAD’ın aşılama kampanyasında 378 kişi aşı oldu

Organize edilen aşılama kampanyasının  ardından açıklamada bulunan BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, Vişne Ticaret Bölgesi’nde iş gücünün yoğun olduğunu, çalışanların aşıya daha rahat ulaşmasına yardımcı olmak için aşılama kampanyası düzenlediklerini ettiklerini dile getirdi.

Pandemiyle mücadele etmenin tek yolunun şuan için aşı olduğunun altını çizen Başkan Ömer Yıldız, “Yıldırım İlçe Sağlık Müdürlüğü ile birlikte Vişne Ticaret Bölgesi’ndeki esnaf ve çalışanlarımıza yönelik aşıyı ayaklarına getirme projesini başarıyla tamamladık. Bu manada Yıldırım İlçe Sağlık Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum.  Vişne Ticaret Bölgesi iş gücünün yoğun olduğu bir bölge, böylece hem çalışanlarımızın zaman kaybını önlemek, hem de hizmeti ayaklarına getirme adına güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum.  Dünyanın mücadele ettiği bu pandeminin şu an itibariyle görünen çözümü aşı dolayısıyla da aşıyı daha fazla yaygınlaştırarak bu salgından kurtulabiliriz. Devletimizin de teşviki bu yönde.  Bu manada biz de sektörümüze böyle bir hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  BEKSİAD olarak her zaman, her kurumla sektörümüz için iş birliği yapmaya hazırız.  Yeter ki insanlara faydalı bir iş olsun” dedi.

BEKSİAD üyesi işyeri sahipleri ile çalışanları da yaptıkları açıklamalarda BEKSİAD’a ve Yıldırım İlçe Sağlık Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

YORUM EKLE