Kebapçı İskender, öğretmenleri unutmadı

Kebapçı İskender, öğretmenleri unutmadı
Ülkelerin kalkınmasında eğitimli bireylerin önemli rol oynadığını belirten Endülüspark’ta bulunan Kebapçı İskender işletmesinin sahibi Sabit İskenderoğlu, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.


Endülüspark’ta bulunan Kebapçı İskender’de öğretmenler buluştu. Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenleri misafir eden Sabit İskenderoğlu, öğretmenlere ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu hatırlatan İskenderoğlu, “Ben dahil hepimizin bulunduğu yerlere gelmesinde öğretmenlerimizin katkısı çok fazla. Buradan sizlerin şahsında, başta benim bugünlere gelmemde emeği geçene öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi. Ülkenin kalkınmasında da öğretmenlerin önemli rol oynadığının altını çizen Sabit İskenderoğlu, eğitimli bireylerin en önemli rekabet avantajı olduğunu dile getirerek, “Eğitimli insan ülkelerin elindeki en büyük avantaj. Bu avantajı sağlayan kişiler de öğretmenlerimiz, başta kendi öğretmenlerim olmak üzere, tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Öğretmenler ile İskender’de yenilen kebabın ardından toplu fotoğraf çekilerek bu özel gün noktalandı.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2016, 17:53
YORUM EKLE

banner80

banner75