Coffee Brutus Görükle'de kapılarını açtı!

Coffee Brutus Görükle'de kapılarını açtı!
Görükle’de Nisan ayı içerisinde kapılarını açan Coffee Brutus kaliteli hizmet ve yenilikçi işletme anlayışıyla eski köye yeni adet getiriyor.

İşletmeciliğini Okan Başar, Gökhan Özdem ve İsa Özyürek’in üstlendiği Coffee Brutus, kısa süre içersinde eğlence ve hizmet sektörüne kattığı renkli ve hizmet odaklı bakış açısı sayesinde Görükle’nin en saygın ve tercih edilen mekânları arasına girdi.

Farklı işletme anlayışları ile Görükle’de kafe sektörüne yeni bir bakış açısı katan, Okan Başar, Gökhan Özdem ve İsa Özyürek kısa sürede elde ettikleri başarının ise verdikleri hizmetin müşteri odaklı olmasından kaynaklandığını dile getirdiler.

Müşterilerin mekândan mutlu ayrıldıklarını belirten, işletme sahipleri “Görükle’de kısa sürede trendi belirleyen mekânlar arasına girdik. Etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve müşterilerimizin hayatlarına renk katmak için varız” diye konuştular.

Geçtiğimiz günlerde keman çello ve yan flüt eşliğinde film müzikleri çalarak konuklarına unutulmaz bir gün yaşatan Coffe Brutus, Görükle’de işletme sektörüne yeni bir soluk getirmeye devam edecek.

‘Yemediğimizi yedirmiyoruz’ konsepti ve lezzetli ürün çeşidi ile müşterilerine saat 12:00 - 17:00 arası melodik canlı müzik kahvaltı eşliğinde keyifli saatler geçirmeyi vaat eden Coffe Brutus, sizleri de misafir etmeyi bekliyor.

 
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 17:35
YORUM EKLE

banner80

banner75