BRD'de Nail Özer yeniden başkan

BRD'de Nail Özer yeniden başkan
Mevcut başkan Nail ÖZER ,tek aday olarak katıldığı genel kuruldayeniden göreve getirildi.. Geçmiş Dönem Yönetim kurulu üyeleri de büyük oranda yerini korudu. Açık oylama ile yapılan seçim de 5 kişilik yönetim kurulu oy birliği ile seçilerek kendi arasında şu yaptığı görev dağılımını gerçekleştirdi.

BAŞKAN NAİL ÖZER /BURSASPOR REKLAM PAZARLAMA YÖNETICISI ,GONCA YERLİYURT / KIRAZ İLETIŞIM ( AS BAŞKAN ) ADNAN ÇAKIR/DERYA ACAR İLETIŞIM ( GENEL SEKRETER ) YUNUS DÜNDAR REKLAMADASI (SAYMAN) BÜLENT SEYLAN MEDYA VADISI ( ÜYE )

Yeniden seçilen Bursa Reklamcılar Derneği Başkanı Nail ÖZER ,“Yaşanan siyasi ve ekonomik süreçlerin olumsuz etkilerine rağmen, Reklamcılık sektörü ülkemizde,2015 yılının ilk 6 ayında % büyüme göstermiş. Bursa, giderek daha dikkat çekici bir biçimdeulusal ve uluslararası markaların yatırım ve ticari hedefleriarasında yer alıyor. Dolayısıyla,reklam yatırımları hızlaçoğalıyor. Değişim hızı çok yüksek olan sektörümüzde gelişmelere ayak uyduran Reklam ajansları ve Pazarlama iletişimi konusunda Partner firmalar büyüyebiliyor. Bu gelişmeler ayak uydurabilmenin ön koşullarından biride sektörle dayanışmadır. Bursa Reklamcılar Derneği 18 yıllık bir dernek olarak, dayanışma ilkesi ile varolagelmiştir. BRD Bursa’mızın sektörel olarak, ulusal düzeyde birçok platformlarda temsil edilmesini sağlamaktadır. Bunun yanın da üyelerimizin, bir çok yarışma ve organizasyonlarında ödülleri ile adlarından söz ettirmesi derneğimizi Pazarlama İletişimi sektörü açısından önemli bir meslek örgütü olarak öne çıkarmaktadır. Önümüzdeki dönem üye sayımızı arttırarak, Bursa yerel yönetim kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ile birlikte Bursa’nın markalaşma sürecine Profesyonel katkılar sunmayı hedefliyoruz.

Reklamcılığı bir meslek olarak benimsemiş olan herkese kapılarımız açık, diyerek gerçek kişi üyeliği ya da tüzel üye tercihi ile tüm reklamcılık ve pazarlama iletişim sektörünü kucakladıklarını sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 13:06
YORUM EKLE

banner80

banner75