TÜGİK’de Olağanüstü Genel Kurul

Aralarında GESİAD’ın da bulunduğu Türkiye’nin farklı şehirlerinde faaliyette bulunan 50 kadar genç işadamı derneğinin çatı kuruluşu olan Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu, 16 Kasım 2018 Cuma akşamı saat 18:00’de Bursa Crowne Plaza Otel’de Olağanüstü Genel Kurul’a gidiyor.

TÜGİK’de Olağanüstü Genel Kurul

Mart 2017’de gerçekleştirilen olağan genel kurul ile dördüncü dönem için yeniden seçilen Erkan Güral’ın yönetim kurulu başkanlığını sürdürdüğü konfederasyonun olağanüstü genel kurulunda başkan Erkan Güral'ın beşinci kez seçilerek devam etmesi bekleniyor. Olağanüstü Genel Kurula gidilmesi ile ilgili TÜGİK tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Erkan Güral Kimdir?

1970 yılında Kütahya'da doğan Erkan GÜRAL, 50 yılı aşkın süredir sanayicilik geçmişine sahip Güral ailesinin 3. kuşak temsilcisidir.

İş hayatının yanı sıra; gerek yerel gerekse ulusal ve uluslararası tabanlı birçok işadamı derneklerinde görev alarak hem iş dünyasına önemli katkılarda bulunmuş, hem de sosyal sorumluluk projelerinde görev almıştır.

2009 yılında kurulan İstanbul Genç Girişimciler Derneğinin Kurucu Başkanı olan Güral, akabinde Marmara Genç İşadamları Federasyonu Başkanlığına seçilmiştir. 23 Ocak 2010 yılında ise Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Başkanlığına seçilen Güral halen bu görevlerini devam ettirmektedir.

Erkan Güral Ayrıca;

Nafi Güral Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi

TOBB Seramik ve Refrakter Sanayi Meclis Başkan Yardımcısı

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi

1907 Fenerbahçe Derneği Üyesi

İMSAD (İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği ) Üyesi

GYİAD ( Genç Yönetici İşadamları Derneği) Üyesi

TİMDER Üyesi

SERFED Üyesi

GÜRAL evli ve 3 çocuk sahibi olup, İngilizce bilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner57