PERYÖN’den Başkan Aktaş'a ziyaret...

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret ettiler.

PERYÖN’den Başkan Aktaş'a ziyaret...

Barış Gül’ün başkanlığında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret eden PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Aktaş ile Dernek çalışmaları, Bursa’da insan kaynağı ve istihdam imkanları konularını görüştüler.

Ziyarette konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, PERYÖN Yönetimini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirtirken, “İnsan kaynağımız bizim en büyük zenginliğimiz. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak bu konuda yapılabilecek çalışmalarda PERYÖN ile işbirliği içerisinde olmak isteriz” dedi.

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Gül de konuyla ilgili her anlamda Bursa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışmaktan memnun olacaklarını dile getirdi.

Görüşmenin sonunda PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Gül Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a ziyaretin anısına hediye takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner57