NOSAB VE NİLSİAD ailesi iftarda buluştu

Nilüfer Sanayici ve İş Adamları Derneği (NİLSİAD) ve Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) iftar programında bir araya geldi.

NOSAB VE NİLSİAD ailesi iftarda buluştu

Fuzuli Balık’ta gerçekleştirilen iftara NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez, NİLSİAD ve NOSAB Yönetim Kurulu Üyeleri, Müteşebbis Heyet Üyeleri, NOSAB Bölge Müdürü Mehmet Koçer ve Bölge çalışanları katıldı.

NOSAB ve NİLSİAD’ın büyük bir aile olduğunu dile getiren NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ederek, “İnsanlar arasında dayanışma ruhunun, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesine vesile olan Ramazan ayı, aynı zamanda bizlere sahip olduğumuz nimetlere şükretmemiz gerektiğini de hatırlatıyor. Bugün burada hep birlikte birlik ve beraberlik örneği sergiliyoruz. Umuyorum bu beraberliğimiz uzun yıllar devam eder” şeklinde konuştu.

NOSAB ailesinin birlikteliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez ise, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu dile getirerek “Manevi iklimi oldukça yüksek olan Ramazan ayının ülkemize, şehrimize, bölgemize huzur ve hoşgörü getirmesini temenni ediyor, Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65

banner57