banner39

BEKSİAD ve İHH’dan ortak kampanya

Bebe-Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (BEKSİAD), İHH bursa Şubesi işbirliğiyle düzenlenen yardım kampanyası kapsamında toplanan kıyafetler; kimsesiz, yoksul, ve yetimlere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

BEKSİAD ve İHH’dan ortak kampanya

BEKSİAD ve İHH Bursa Şubesi işbirliğiyle düzenlenen yardım kampanyası kapsamında toplanan kıyafetler; Suriye’deki kamplarda bulunan kimsesiz, yoksul, ve yetimlere ulaştırılmak üzere bugün yola çıktı

Dualarla yola çıktı

Bir TIR dolusu kıyafeti ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere hareket eden TIR’ı BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, İHH Bursa Şubesi İdari İşler Müdürü Mustafa İrgül’ün yanı sıra iki kurumum yetkilileri dualarla uğurladı.

TIR’ın hareketin ardından değerlendirmelerde bulunan BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, “BEKSİAD dernek merkezinin önünden hareket eden TIR’ımızı dualar eşliğinde uğurladık. İçerisinde bölge sanayicilerimizin, esnafımızın ve BEKSİAD’ımızın üyelerinin bağışladığı kıyafetler, giysiler mevcut bulunuyor. Bu kıyafetler, birkaç gün içerisinde Suriye’deki kamplarda bulunan kimsesiz, yoksul, ve yetimlere ulaşacak inşallah. Kampanyaya, bu sosyal konulara hassasiyetle yaklaşan, yaraları bir nebze de olsa sarma gayretinde olan tüm dostlarımıza, sektör temsilcilerimize teşekkür ederim. Ramazan Bayramı vesilesiyle böyle bir kampanyaya imza atmaktan ve oradaki kardeşlerimizin ve evlatlarımızın yüzlerini bir nebze de olsa güldürebilecek isek, ne mutlu bize. Amacımız bayramda çocuklarımızın yüzü gülsün. Bu yardım kampanyalarımızın devamı önümüzdeki günlerde ve aylarda da devam edecek” diye konuştu.

Ömer Yıldız’ın ardından konuşan İHH Bursa Şubesi İdari İşler Müdürü Mustafa İrgül de BEKSİAD’a ve kampanyaya destek veren herkese teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER