Balkantürksiad YK toplantısını BTB’nin yeni binasında yaptı

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), Yönetim Kurulu, Sivil Mimari Örneğindeki yeni binalarına taşınan Bursa Ticaret Borsası'na (BTB) hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Yönetim Kurulu toplantısını da bu binada gerçekleştirdi.

Balkantürksiad YK toplantısını BTB’nin yeni binasında yaptı

Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Özhan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaretin ardından, BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı.

Bursa Ticaret Borsası’nın Doğanbey’de yer alan Sivil Mimari Örneğindeki yeni binasında gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantısına, aynı zamanda BALKANTÜRKSİAD üyesi olan BTB Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı ile BTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Özhan da katıldı.

Toplantıda konuşan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, “Bursa Ticaret Borsası, şehrimizin en önemli ve en güzide kurumlarından biridir. Bu kurumun başında da bizim üyemizin olması bizler adına gurur verici. Böyle değerli ve şehrimize yakışan binaları Bursa’mıza kazandırdıkları için Özer Bey nezdinde tüm Borsa üyelerini tebrik ediyorum. Biz de Yönetim Kurulu toplantımızı burada kendileriyle birlikte yaparak, hem binanın atmosferini solumak hem de kendileriyle bir arada olmak istedik” dedi.

Toplantıda konuşan Bursa Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı da, “Benim de üyesi olduğum BALKANTÜRKSİAD’ın, hayırlı olsun ziyaretinin yanı sıra Yönetim Kurulu toplantısını da burada yapması bizleri sevindirdi. Bursa gibi kadim bir şehre ve BTB gibi köklü bir kuruma böyle simge yapıları kazandırmaktan dolayı son derece mutluyuz” diye konuştu.

Toplantının ardından karşılıklı hediye takdimi yapıldı.

YORUM EKLE

banner69

banner70

banner73