Medical Park’tan sağlığa değer katmaya devam

VM Medical Park Bursa Hastanesi ailesi, geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Genel Müdür Metin Arslan, sağlığa değer katmaya devam edeceklerini söyledi.

Medical Park’tan sağlığa değer katmaya devam

‘Sağlığa Değer Katan Hizmet’ anlayışıyla hizmet vermeye devam eden VM Medical Park Bursa Hastanesi’nin yönetici ve çalışanları, geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Hastanenin fuaye alanında gerçekleştirilen törende Kurban Bayramı öncesi birliktelik pekiştirildi.

‘BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

MLP Sağlık Grubu’nun üyesi VM Medical Park Bursa Hastanesi’nin Güney Marmara’nın sağlık üssü konumunda olduğunu belirten Genel Müdür Metin Arslan, hem sağlık hem de idari kadro bakımından çok iyi bir yerde olduklarını dile getirdi. Arslan, “Her bayram, yoğun tempodan sıyrılarak birlik beraberliğimizi pekiştirme fırsatını sunuyor bizlere. Tıpkı geçmiş bayramlarda olduğu gibi Kurban Bayramı’mızın da hayırlara vesile olacağına inanıyorum. ‘Herkes için sağlık’ felsefemizden asla ödün vermedik, vermiyoruz ve vermeyeceğiz. Misafirlerimize konforlu tedavi seçenekleri sunarken bu ailenin birbirinden değerli üyeleriyle başarı yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Gücümüzü, halkımızın teveccühü ve ailemiz dediğimiz çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmalarından alıyoruz. 31 hastane ile kamudan sonra en yaygın sağlık grubu olarak sağlığa değer katan çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bu vesileyle Kurban Bayramı’mız mübarek olsun ve hayırlara vesile olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner57