DR. Ayşegül Çoruhlu, Kent Meydanı AVM'de 'Alkali Diyet'ini anlattı

DR. Ayşegül Çoruhlu, Kent Meydanı AVM'de 'Alkali Diyet'ini anlattı
"Hayatına Sağlık Kat" başlığı ile Kent Meydanı AVM'de gerçekleşen söyleşiye, HASVAK üyeleri geniş bir katılım gösterdi.

Yeni döneminin ilk toplantısı olan etkinlikte, önce HASVAK Bursa Başkanı Zerrin Özgüle söz aldı. Özgüle, HASVAK olarak sağlıklı yaşamı çok önemsediklerini belirterek "Hareketli Yaşa, Sağlığını Yakala" sloganıyla bu yıl, bu tarz birçok etkinliği üyeleriyle paylaşmak istediklerini ifade etti.

20151015063100

Kent Meydanı AVM ile birlikte düzenlenen "Alkali Yaşam" konulusöyleşide Dr. Çoruhlu, yayınlamış olduğu iki kitabından ve sağlıklı yaşamın sırlarından bahsetti. Alkali beslenmenin püf noktalarını anlatan Dr. Çoruhlu, bol bol alkali su, sebze, baharat tüketmenin önemini konuklarla paylaştı. "Ekmeği, unlu gıdaları sadece sabah tüketin. Mutlaka limonlu su için. İnek yerine koyun, keçi ürünleri tüketin" diyen Dr. Çoruhlu, HASVAK üyelerinin alkali yaşam ile ilgili sorularını da yanıtladı . Etkinlik sonrası kitaplarını imzalayan Dr. Çoruhlu , HASVAK üyelerinden ilgisinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.
IMG_1937 (1)

HASVAK Başkanı Zerrin Özgüle'nin, Dr. Ayşegül Çoruhlu ve Kent Meydanı AVM Pazarlama Müdürü Emel Çelikkol'a birer plaket takdim ettiği etkinlikte, Dr. Çoruhlu da Özgüle'ye imzalı kitabını hediye etti. Kent Meydanı AVM Meydan'da bulunan Cook Shop'ta yenen yemekle sona eren etkinlik, HASVAK Bursa tarafından tıp öğrencilerine sağlanan eğitim bursları yararına gerçekleşti.

12166109_10153337567758043_626353574_n
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65

banner57