Bakan Müezzinoğlu'ndan Özel Esentepe Hastanesi'ne tam not!

Bakan Müezzinoğlu'ndan Özel Esentepe Hastanesi'ne tam not!
Bursa Özel Esentepe Hastanesi’ni ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, hastane yöneticileri ile birlikte hastanede tedavi gören hastalarla bir araya gelirken, tam donanımlı olarak vatandaşlara hizmet veren hastanenin, yeni ek binasının da tamamlanmasının ardından, çok daha geniş kapasiteyle bölgeye önemli bir değer kattığını söyledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, beraberindeki AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ile birlikte Bursa Özel Esentepe Hastanesi’ni ziyaret etti.

,

Hastane ziyaretinde çiçeklerle karşılanan Bakan Müezzinoğlu, ziyaret kapsamında hastane yöneticileri ile birlikte hastanede tedavi gören hastalarla bir araya gelerek, talep ve beklentilerini dinledi.

Hastanede tedavi gören hastalarla da yakından ilgilenen Müezzinoğlu, sağlık alanında özellikle son yıllarda yapılan yatırımların ardından, Bursa’nın ‘sağlık başkenti’ olma yolunda önemli mesafeler kat ettiğine dikkat çekti.

,

Tam Teşekküllü Olarak Hizmet Veriyor

Özel Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ergin Kopal, ziyarette hastane ile ilgili Bakan Müezzinoğlu’na detaylı bilgiler verdi.

,

Özel Esentepe Hastanesi’nin toplamda 75 yatak kapasitesi, 12 genel yoğun bakım ünitesi, 4 koroner yoğun bakım ünitesi ve 11 yenidoğan bakım ünitesi bulunduğunu aktaran Dr. Ergin Kopal, yeni ek binanın da tamamlanmasıyla birlikte hastanenin, 8100 metre2 alanda, tam teşekküllü olarak vatandaşlara hizmet vermeye devam ettiğini söyledi.

Bakan Müezzinoğlu’nu ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti aktaran Kopal, vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına yoğun şekilde çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65

banner57