Tatilcilerin ve bayram alışverişinin tercihi Minteks

Bursa - İzmir yolu üzerindeki Minteks Tesisleri, bayram öncesi de farklı ürün yelpazesi ve özel kampanyalarıyla cazibe merkezi olmayı sürdürüyor.

Tatilcilerin ve bayram alışverişinin tercihi Minteks

Fabrika satış mağazası, benzin istasyonu, restoran, kafe ve gıda marketi ile kompleks bir dinlenme tesisi hizmeti veren Minteks, bayram alışverişi yapanların ve tatile gidenlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor.

Minteks Şirketler Grubu Başkanı Özkan İrman, "Bugün; ev tekstili, ihracat, iç piyasa, perakendecilik, gıda üretimi ve akaryakıt işletmeciliği ile faaliyet gösteren, güvene dayalı tercih edilen bir marka haline gelmeyi başardık" dedi.

Kestane şekerinden doğal sabuna kadar geniş ürün yelpazesi

Özkan İrman, Minör&Majör gıda markası ile kestane şekeri, reçel, şekerleme, pişmaniye gibi geleneksel tatları da Minteks güvencesiyle tüketiciye sunduklarını dile getirerek, temizlik ve hijyen grubunda yer alan doğal sabunları, şampuanları, yüzey temizleyicileri ve kolonyalarıyla da yaşam alanlarına dokunmaya devam ettiklerini söyledi.

Online alışveriş imkanı da var

Yeni markaları İRman Wear ile de gençlere özel oyuncu t-shirtleri tasarladıklarını da kaydeden İrman, online satış sitesi www.mintekshome.com ile tüm ürünlerinin müşterilerine kolayca ulaşabildiğini belirtti.

Geçen yıl hizmete giren Özlüce Şubesi ile de müşterilerine ‘Hep siz geldiniz şimdi sıra bizde’ diyerek daha da yakınlaşan Minteks, havlu bornoz ağırlıklı ev tekstili ürünlerini yurtiçinde 20’ye yakın bayisinde, yurtdışında ise 120’yi aşkın satış noktasında müşterileriyle buluşturuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65

banner57