Onur Market’ten Karacabey'e 3. Mağaza

Türkiye’nin en büyük üçüncü, Bursa’nın birinci süpermarket markası olarak, 5.000 kişiyi istihdam ediyor.

Onur Market’ten Karacabey'e 3. Mağaza

Onur Market Bursa Genel Koordinatörü Murad Yavuz GÖK, “Onur, Türkiye’nin en büyük 3. Bursa’nın 1. Süpermarket markası olarak, 5.000 kişiyi istihdam ediyor. Fiyat, Kalite, Tazelik ve Hizmet sözünü tutarak yeni mağazalarla büyümeye devam edecek” dedi.

Alışverişte Onur Sözü sloganıyla Türkiye’nin süpermarket mağazacılığının lider kuruluşlarından olan Onur Market, Karacabey’e açtığı üçüncü mağazasıyla zincire bir halka daha ekledi.

Onur Market Bursa Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök ve Karacabey İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet VURAL ve İlçe Müftüsü Naci YALÇINKAYA’nın açılışını yaptığı Karacabey Meydan mağazası büyük fırsatlar, yoğun ilgi ve izdiham ile hizmete girdi.

BURSA’NIN ONUR’U…

Bu topraklardan kazandıkarını yine bu topraklara yatırım yaptıklarını ifade eden Onur Market Bursa Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök, ““40 yıllık deneyimi, yüzlerce mağazası ile bu topraklardan kazandığını yine bu topraklara yatıran bir kurum olarak Onur Market, 5 bin kişilik çalışan kadrosu ile ülkemizin yüzde yüz yerli sermayeli perakendecisidir. Samimi ve dürüst iletişimi ile Onur Market her geçen gün marka değerini artırmaktadır. “Alışverişte Onur Sözü” ilkesiyle perakende sektöründe fark yaratıp, Türkiye’nin 3. Büyük Süpermarketi konuma gelmiştir. İki yıl üst üste Bursa’nın en itibarlı perakendecisi seçilen Onur Market, artık Bursa ile özdeşleşmiş bir marka, Bursa’nın Onur’udur. Bursaspor’un forma, loca ve deplasman sponsorluklarını üstelenerek, Bursaspor’un ‘Yeniden Zirveye’ yolunda desteklerimizi sürdürüyoruz. Yatırım ve desteklerimiz ile Bursa ekonomisi ve istihdamına katkılarımız devam edecek.” şeklinde konuştu..

Karacabey İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya’nın yaptığı dua sonrasında, kurdela kemsinin ardından, Onur Market Karacabey Meydan mağazası hizmete açıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner57