Onur Market, gross konseptiyle büyümeye devam ediyor

Bursa’nın büyük market zincirlerinden Şaypa’yı 2016 yılında satın alarak Bursa’ya giriş yapan İstanbul merkezli Özen Grup, son 4 yıldırı Onur markasıyla Bursa’daki faaliyetlerini genişleterek sürdürürken şimdi de Özen Gross markasıyla ve yeni bir konseptle Bursalılara hizmet için Ataevler semtinde kapılarını açtı.

Onur Market, gross konseptiyle büyümeye devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısı ile yeni konsept mağaza ile ilgili bilgi veren Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, gıda perakendesinde sahip oldukları deneyim ve imkanları Bursalıların hizmetine en ucuz fiyatlarla sunmak için hiç durmadan çalıştıklarını belirtti.

Sağladıkları istihdam ve ürettikleri katma değer ile ülke ekonomisine verdikleri katkıya da değinen Cemal Özen, şimdi de Özen Gross mağazası ile 5000 metrekarelik alanda, temel gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden taze sebze meyveye, kasap ürünlerinden fırın ürünlerine kadar binlerce ürün seçeneğini toptan fiyatına perakende satış ilkesiyle tüketicilere sunacaklarını belirtti.

Cemal Özen mağaza açılışında yaptığı konuşmada ise Özen Gross’un Bursa’nın en ucuzu olacağı iddiasında bulunarak uygun fiyatlı yeni konsepte dikkat çekmek amacıyla, "Burada sadece hafta sonu indirim yok. Bu markette hep ucuzluk var. Şu anda mağazamızda göreceğiniz fiyatlar 10 gün sonra değişecek fiyatlar değil. 12 bin çeşide yakın ürünümüz hep ucuzdur, en ucuzdur. Emek veren tüm arkadaşlarıma, tüm emektar çalışanlara ve dostlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Düzenlenen törenle Özen Grup'un, Bursa, Ataevler Mahallesi'nde hayata geçirdiği yeni konsept marketi olan Özen Gross hizmete açıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 13:23
YORUM EKLE