GÖKÇELİK Ailesi 8.Geleneksel İftarında Buluştu

Raf sistemleri üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Gökçelik A.Ş. geleneksel olarak düzenlediği aile iftarında çalışanlarıyla bir araya geldi. Sheraton Hotel’de düzenlenen organizasyon, çalışanlar ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.

GÖKÇELİK Ailesi 8.Geleneksel İftarında Buluştu
HABERİN GALERİSİ
Gökçelik İftar 2019

Gökçelik İftar 2019

Gökçelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, iftara katılan tüm misafirlerine teşekkür ederek başladığı konuşmasına şirketin kuruluş yıllarına dayanan bir hikayeyi anlatarak çalışmanın ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Dünya ve Türkiye’nin ekonomik anlamda zor bir dönemden geçtiğinin altını çizen Aras, zor dönemlerin üstesinden gelmenin tek çıkış yolunun birlik ve beraberliği koruyarak daha çok çalışmak olduğunu hatırlattı. Bugün yalnızca Türkiye’de değil dünya pazarında da söz sahibi bir şirket olmalarının, çalışanlarının özverili yaklaşımları sayesinde olduğunu belirten Aras, çalışanlarına teşekkür etti.

Tasavvuf Musikisi Sanatçısı Murşid Kavurmacı ve saz ekibinin renk kattığı gece, Ramazan ayının ruhuna uygun olarak tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner57