Cafe Siesta şimdi de Korupark AVM'de

Bursa gastronomi dünyasının tanınan ve beğenilen markası Siesta, kalite dünyasının tanınan iki ismini bir araya getirdi. KalDer Bursa Şubesi geçmiş dönem başkanlarından Sami Erol ile halen KalDer Bursa Şubesi Genel Sekreterliği görevini sürdüren Aykan Kurkur’un ortaklığı ile hizmet girecek olan Cafe Siesta, 17 Kasım Cumartesi günü Korupark AVM’de kapılarını açıyor.

Cafe Siesta şimdi de Korupark AVM'de

Siesta kalitesini ve efsane lezzetlerini Bursalılar ile farklı bir mekanda buluşturmak hedefi ile yola çıktıklarını belirten işletme sahipleri Erol ve Kurkur, "Deneyimli ve güleryüzlü kadromuz ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Kahvaltı, öğle yemeği, iş yemeği, çay-kahve keyfi, akşam yemeği kısacası istenilen her saatte, ziyaretçilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız" şeklinde açıklamada bulundular.

Farklı etkinlikler de düzenlenecek

Canlı müzik programları yapılacağını da dile getiren işletme sahipleri "Siesta Korupark'ta ayda bir kez, özel gün etkinlikleri düzenleyeceğiz. Bu özel günlerde, gece saat 01.00'e kadar hizmet vereceğiz. Ayrıca karaoke gibi eğlenceli etkinliklerimiz de olacak. Şirket organizasyonları, özel davetler gibi keyifli anlara ev sahipliği yapmak istiyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 13:13
YORUM EKLE

banner70

banner69