Yeni Nesil Scania Bursa'da

Yeni Nesil Scania Bursa'da
Scania, 10 yıllık araştırma geliştirme süresi, 2 milyar Euro yatırım ve 10 milyon kilometrenin üzerinde test sürüşü sonucu üretimine başladığı yeni nesil araçlarını Türkiye yollarında müşterileri ile buluşturuyor.

Scania, ağır vasıta sektöründe çıtayı çok yükseklere taşıyacak yeni nesil araçları için 10 yıl süren Ar-Ge çalışmalarına 2 milyar Euro yatırım yaptı. Bunun yanında yeni nesil araçların geliştirilmesi için 10 milyon kilometrenin üzerinde test sürüşü ve 40 adet kamyonun kullanıldığı çarpışma testleri gerçekleştirdi.

Eşsiz modüler sistemi ve verimliliği arttıran hizmet paketleri, kullanıcılarının her türlü ihtiyaçlarına cevap veren teknolojik çözümleri ile dikkat çeken Yeni Nesil Scania’lar, Türkiye genelinde düzenlenen Roadshow etkinliğinde müşterileri ile buluşuyor.

Roadshow etkinliğinin Bursa etabı, Yetkili Satıcı ve Servisi Koçaslan Otomotiv tesislerinde Scania Satış Müdürü Gökhan Altun, Scania Pazarlama Müdürü Adnan Yücel, Scania Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bayazıt Canbulat ile Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Koçaslan ve Koçaslan Otomotiv yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.“Scania, alırken de kullanırken de satarken de kazandırıyor”

Scania Satış Müdürü Gökhan Altun “Scania olarak sadece araç satışı yapmıyoruz. Bakım anlaşmaları, sürücü eğitimleri ve filo yönetim sistemleri gibi çeşitli hizmet paketleri ile her müşterimizin ihtiyacına yönelik hizmetler sunuyoruz. Bursa’da yeni nesil Scaniaları yakından tanıtma fırsatı bulduk. Yeni Nesil Scanialar ile taşımacılık sektörü yeniden şekillenecek.” dedi.

“Bursa, otomotivin kalbidir”

Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Koçaslan ise Bursa’nın otomotiv sektöründe Türkiye’nin en önemli bölgesi olduğunu hatırlatarak “Bursa’da gerek ana üretim, gerekse de yan sanayi üretimi açısından otomotiv sektörünün kalbi konumundadır. Bu ürünler yurtiçi olduğu kadar yurtdışına da dağıtımı yapılmaktadır. Geniş Lojistik ağının bulunduğu Bursa’da Yeni Nesil Scania araçlarımız sektöre hızlı giriş yapacaktır. Hem satış hem satış sonrası hizmetlerimizle bugüne kadar olduğu gibi müşterilerimizin 7/24 yanındayız ”dedi.

Türkiye genelinde toplam 8 ili kapsayan Scania Roadshow, 14 Haziran tarihinde Bolu’da sona erecek.
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER