Rich World rüzgarı, İstanbul'da da esti

Rich World rüzgarı, İstanbul'da da esti
Bursa’nın lider gayrimenkul kuruluşlarından Rich World Gayrimenkul A.Ş., 10. Gayrimenkul Fuarı’na katılarak, ulusal ve uluslar arası alanda projeleri bulunan üretici firmalarla işbirliği olanaklarını değerlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde Bursa’da gerçekleştirilen Bursa İnşaat ve IRES Gayrimenkul Fuarlarının yıldızı olan ve fuar süresince gerçekleştirdiği önemli sayıda konut satışı ile başarısını perçinleyen Rich World Gayrimenkul A.Ş., Hilton Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilen 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’ne katıldı.

Hem yerli hem de yabancı yatırımcıların Bursa’daki ilk tercihi olan Rich World Gayrimenkul A.Ş. 10. Gayrimenkul Fuarı’nda hayata geçirdiği yeni işbirlikleriyle hizmet ağını genişletti.

Düzenlenen fuar sonrasında değerlendirmelerde bulunan Rich World Gayrimenkul A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz İloğlu, “Geçtiğimiz haftalarda Bursa’da çok önemli bir fuar süreci geçirdik ve somut sonuçlar elde ettik. Hem yerli hem de yabancı yatırımcıların teveccühünü gördük. Sektörün lider kuruluşu olma hedefiyle çıktığımız bu yolda tüm fuarların bizim için önemli olduğunu düşünüyoruz. Önümüzdeki yıl İstanbul fuarına da katılacağız” dedi.

Bursa’nın konut satış grafiğinin yukarıya doğru arttığını da sözlerine ekleyen İloğlu, “Bursa’da konut üretimi ve tüketici talebi aynı oranda artış gösteriyor. Bu grafik önümüzdeki yıllarda daha da artacak gibi gözüküyor” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 13:23
YORUM EKLE

banner65

banner57