Kurt: 'Bursa'nın en güzel ilçesi Mudanya'

Kurt: 'Bursa'nın en güzel ilçesi Mudanya'
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde düzenlenen ‘Bursa İnşaat 2016’ ve ‘IRES Gayrimenkul Fuarı’ 3. gününde de sektör profesyonellerini yatırımcılarla buluşturmaya devam etti. Yabancı yatırımcılarında fuara yoğun ilgi gösterdiğini bildiren Lik Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kurt “Bu sene direk alıcıyla daha fazla karşılaşıyoruz” dedi.

2006 yılından itibaren inşaat sektöründe artan bir ivme ile projelerine devam eden Lik Yapı İnşaat , İstanbul, Ankara, Trabzon ve Bursa’da yatırımcılarıyla buluşmaya devam ediyor.

Bursa’da Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde ağırlıklı olarak projelerini sürdüren Lik Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kurt “Şu anda Mudanya bölgesinde 7 şantiyemiz var. Temel atma aşamasında olduğumuz ve yüzde 95’i bitme aşamasında projelerimiz var. Mudanya’da gerçekleştirmek üzere olduğumuz büyük bir projemiz var. Bursa’da farklı bir proje olacak” diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde başarısını aldığı ödülle taçlandıran Lik Yapı İnşaat, anahtar teslim projelerin, ise metrekaresi 1500 TL'den 5000 TL'ye kadar değişen fiyat aralıklarıyla yatırımcılarıyla buluşturuyor.

Fuara yoğun bir ilgi olduğunu kaydeden Kurt şöyle konuştu: “Bu sene direk alıcıyla daha fazla karşılaşıyoruz. Bu senenin geçtiğimiz seneye oranla çok daha iyi geçeceğini düşünüyorum. Yabancı yatırımcılardan daha yoğun bir talep var.”
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 20:22
YORUM EKLE

banner65

banner57