Dev ortaklık için imzalar atıldı

Dev ortaklık için imzalar atıldı
Gayrimenkul sektöründe güven ve kalitenin adresi Rich World Gayrimenkul A.Ş. Bursa’daki pazarlama ağını her geçen gün genişletiyor. Türkiye çapında faaliyet gösteren önemli markalarının yurt genelindeki satış temsilcisi olan Rich World Gayrimenkul A.Ş., Bursa’da kentsel dönüşüm projeleriyle ön plana çıkan Ergünkent İnşaat ile güçlerini birleştirdi.

Gayrimenkul sektöründeki tecrübesini Bursa geneline de yaymayı amaçlayan Rich World Gayrimenkul A.Ş., Nilüfer İlçesi’nde başladığı kentsel dönüşüm projeleriyle adından söz ettiren Ergünkent İnşaat’ın tüm projelerinin pazarlama ve satışını üstlendi.

Alanlarında öncü olan iki firmanın işbirliğini resmiyete dökmek için düzenlenen imza töreninde konuşan Rich World Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz İloğlu, böyle bir işbirliğinin içerisinde olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, “Firma olarak doğru zamanda doğru yerde olmak gibi bir felsefemiz var. Bu düşünce sayesinde müşterilerimize doğru yatırım imkânı sunuyoruz. İnşaat sektörünün öncü firmalarından biri olan Ergünkent İnşaat için de aynı satış felsefesini kullanacağız. Hem inşaat hem de gayrimenkul sektörleri adına önemli bir işbirliğine imza attığımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

2

Kentsel dönüşüm projelerinin Bursa inşaat ve gayrimenkul sektörleri adına fırsat olduğunu da kaydeden İloğlu, “Sektörün dinamikleri olarak bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz” dedi.

Ergünkent İnşaat olarak Nilüfer’de 4 ayrı lokasyonda kentsel dönüşüm projesi başlattıklarını belirten Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur ise Rich World gibi sektöründe tecrübeli ve birikimli bir firma ile çalışmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Park Nilüfer projesinin detayları ile ilgili bilgiler de veren Adanur, 14 bin metrekare gezilebilir yeşil alanın bulunduğu projenin toplam 18 bin 150 metrekare üzerine kurulduğunu ifade etti. Projenin 6 Blok ve 350 daireden oluştuğunu da vurgulayan Emin Adanur, projenin kentsel dönüşüm anlamında hem Bursa’ya hem de Türkiye’de örnek teşkil edeceğini belirtti.
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER