Balat'ın parlayan yıldızı Meteor İnşaat

Balat'ın parlayan yıldızı Meteor İnşaat
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde düzenlenen ‘Bursa İnşaat 2016’ ve ‘IRES Gayrimenkul Fuarı’ 3. gününde de sektör profesyonellerini yatırımcılarla buluşturmaya devam etti. Fuara katılım oranının beklentilerin üzerinde olduğunu kaydeden Meteor İnşaat Satış Müdürü Alpay Altay “ Otoparkta erken saatte gelmeme rağmen yer bulmakta zorlandım. Cumartesi ve Pazar günü daha ciddi bir kalabalık daha güzel bir müşteri kitlesi bekliyoruz”diye konuştu.


Ağırlıklı olarak Balat bölgesinde projeler gerçekleştirdiklerini bildiren Meteor İnşaat Satış Müdürü Alpay Altay “ Şu anda hali hazırda Balat bölgesinde iki farklı projeye imza atıyoruz. Bu projelerden ilki 4 blok 64 daireden oluşan Meteor Balart projesi. 2 artı 1 bahçe katları, ara katları 3 artı 1, en üst katları dubleks olan projemizin ortada güzel bir havuzu, fitness ve kafesi bulunuyor” dedi.

Projede kullanılan işçilik ve malzeminin yüksek kalitede olduğunu belirten Altay, “Özellikle Balat’ta bulunduğu konumu itibariyle tepe noktada yer almasından ötürü müthiş bir manzarası ve doğası var. Tüm meteor severler, konut ihtiyacı olanları satış ofisimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Balat’ta 1 ay içerisinde gerçekleştirmeye hazırlandıkları yeni projelerininde müjdesini veren Alpay Altay sözlerini şöyle sürdürdü: “Balat bölgesinde 21 dönümlük arazi üzerine 11 blok 198 daireden oluşan bir ay içerisinde başlayıp, 2018 Ocak ayı gibi teslim etmeyi planladığımız Meteor Dikencik projemiz var. Bu projemiz biraz daha geniş alana sahip, şehrin içerisinde olmasına rağmen sosyal tesisleri de içerisinde barındıran projemizde yatırımcılarımız her türlü imkana sahip olabilecek.”
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER