THY'den 19 Mayıs'a özel uçuş...Nasıl bilet alabilirsiniz?

Sosyal medya gündeminde THY 19 Mayıs hatıra bilet kampanyası konuşuluyor. THY 19 Mayıs bileti için arayış hız kesmiyor. Türk Hava Yolları'nın kampanyası sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sosyal medya kullanıcıları, THY 19 Mayıs özel uçuş anlamlı hatıra bırakmak istiyor. THY 19 Mayıs hatıra biletinin nasıl alınır?. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel kampanyanın detayları neler?

THY'den 19 Mayıs'a özel uçuş...Nasıl bilet alabilirsiniz?

Türk Hava Yolları (THY), 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel, tarihi bir uçuş gerçekleştirecek. Peki bu özel ve anlamlı uçuşun önemi nedir? Twitter, Facebook, Instagram'da paylaşım sayıları artan THY 19 Mayıs özel uçuşu hakkında bilinmesi gerekenler ve Tarihi yolculuk kaydı hakkında merak edilenler...

THY 19 MAYIS ÖZEL UÇUŞU NEDİR?

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele'yi başlattığı tarihten 101 yıl sonra, 19 Mayıs 2020'de İstanbul'dan Samsun'a düzenlenecek uçuş, TK1919 sefer sayısı ile gerçekleşecek.

TARİHİ YOLCULUK KAYDI NASIL YAPILIR?

Bayrak taşıyıcı hava yolunun bu tarihi yolculuğuna evlerinde kalarak katılmak isteyen kişiler "www.tarihiyolculuk.com" adresi üzerinden hatıra biletlerini oluşturabilecek. Oluşturulan hatıra biletler bugünden itibaren "#TarihiYolculuk ve #TK1919" etiketleriyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılabilecek.

Kayıt olma ekranına adınız ve soyadınızı yazarak 'uçuşa katıl' butonuna tıklamanız yeterli.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

THY PAYLAŞIMI

"#TARİHİYOLCULUK

19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere,
Samsun’a uçuyoruz.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz.
Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım!"

YORUM EKLE

banner70