Onur’un Ramazan kolileri yüzde 25’e varan tasarruf sağlıyor

Onur Market, bu yıl da Ramazan’ı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı kolileri, indirim kampanyaları ve kazandıran fırsatlarla karşılıyor. Ramazan ayına özel hazırladığı ‘Bereket’, ve ‘Nimet’ kolileri ile ekonomik fiyatlarla sofraları donatacak olan Onur Market, alışverişçilerine özel ve anlamlı bir seçenek sunuyor.

Onur’un Ramazan kolileri yüzde 25’e varan tasarruf sağlıyor

Her yıl müşteriden gelen talebe göre hazırlanan koliler undan salçaya, şekerden çaya, çorbadan reçele kadar sahur ve iftar sofraları için vazgeçilmez temel gıda maddelerinden oluşuyor. Tüketici için yüzde 25 fiyat avantajı ile Ramazanı karşılayan Onur Market 2 değişik koli seçeneği sunuyor.

İftar Sofralarının nimeti bu koli

15 çeşitten oluşan ‘Nimet’ kolisinin fiyatı 60 TL olarak belirlendi. Bu pakette ayçiçek yağı, pirinç, bulgur, un, salça, makarna, hazır çorba, tuz, çay, küp şeker, reçel, toz şeker, kakaolu puding, zeytin yer alıyor.

Ramazan sofralarının bereketi bu kolinin içinde

21 çeşitten oluşan ‘Bereket’ kolisinin fiyatı ise 90 TL. Bu pakette ayçiçek yağı, pirinç, bulgur, nohut, un, mercimek, küp şeker, toz şeker, çay, hazır çorba, makarna, salça, reçel, sofra tuzu, siyah zeytin, kahve, irmik, meşrubat, krem çikolata, puding yer alıyor.

YORUM EKLE

banner70