Mobilyacıların başkanı İnegöl’den

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) başkanlığına İnegöl’de faaliyet gösteren Weltew Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı seçildi.

Mobilyacıların başkanı İnegöl’den

İstanbul’da bulunan Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Genel Merkezi’nde gerçekleşen 10. Olağan Genel Kurul toplantısında MOSDER başkanlığına İnegöl’de faaliyet gösteren Weltew Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı seçildi.
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), Türkiye’nin en büyük mobilya markaları tarafından kuruldu. Türk mobilya markalarının ve ürünlerinin olgunlaşmasını ve dünyaya açılmasını sağlamak vizyonuyla kurulan MOSDER; yurtiçinde, mobilya perakendecisini ve tüketicisini bilinçlendirerek, talebi sektörün markalı mobilya tarzına yönlendirmek amacıyla hareket ediyor. Yurt dışında ise, dünya standartlarına uygun kalitesiyle, farklı ve özgün tasarımlarıyla ve aynı zamanda rekabetçi fiyatlarıyla ‘Türk Mobilyası’ vizyonu oluşturmayı hedefliyor.

Türkiye mobilya sektörünün 51 öncü markasını bünyesinde bulunduran MOSDER, mobilya sanayisinin gelişmesi ve daha güçlü bir sektör haline gelmesi için mobilya üreticileri, yan sanayicisi, ithalatçısı ve perakendecilerinin işbirliğini sağlamayı amaçlıyor. Aynı zamanda, sektörün önde gelen dernekleri ile sektör ihtiyaçlarını ve çözümlerini kamu yönetimi ile paylaşarak, sağlıklı kararlar alınmasını ve uygulanmasını sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 17:52
YORUM EKLE

banner65

banner57