Mimarlardan geleneksel gece

Mimarlar Odası Bursa Şubesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Mimarlar Balosu’nda bir araya geldi.

Mimarlardan geleneksel gece

Podyum Davet’te gerçekleştirilen baloya, Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin başta olmak üzere, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda mimar katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, bu gibi etkinliklerin üyeler arasındaki bağları güçlendirdiğine vurgu yaptı. Şahin, “2018 yılının sonuna yaklaştığımız bu günlerde düzenlediğimiz balo ile hem üyelerimizle bir araya gelip eğlenme hem de üyelerimizin yeni yılını şimdiden kutlama fırsatı yakaladık. 2018 yılı bizler için verimli bir yıl oldu. Özellikle ilkini gerçekleştirdiğimiz Archifest’in büyüyerek, gelişen bir gelenek haline gelmesini arzuluyoruz. Mimarların beraberliği şehrin faydasına olacaktır. Mimarlar Odası Bursa Şubesi bir ailedir ve umarım arasındaki bağlar hiçbir zaman kopmaz” dedi

.

Konuşmanın ardından meslekte 25, 40, 50 ve 60. Yılını tamamlayan üyelere plaket takdimi yapıldı. Gece; pop müziğin genç ve dinamik seslerinden Burak Şenöz ve orkestrasının performansıyla devam etti. Balo, mimarların beraberce kutlama pastası kesmesiyle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65

banner57