“İtibar Ligi”nde yer alan şirketler açıklanıyor

RepMan Türkiye İtibar Ligi'ni açıklıyor. Hangi şirketler RepMan Türkiye itibar Ligine girdi? Şirketlerin hangi performansı onların bu ligde yer almasını sağladı?

“İtibar Ligi”nde yer alan şirketler açıklanıyor

Kurum itibarı sektörler üstü bir kavram olarak yönetim performansı ile ilişkilendiriliyor. Çünkü bir sektörün içinde “çok itibarlı olmak” iş dünyası genelindeki rekabette anlamlı bir fark yaratmıyor. Buradan hareketle ülkemizdeki ilk itibar yönetimi ölçüm modeli olan RepMan RMS (Reputation Management Score) ile 2019 Ocak – Şubat ayında gerçekleştirilen araştırma sonuçlarının analizinde 0-100 performans aralığında “70” ve üzeri skor alan şirketlerin “RepMan Türkiye İtibar Ligini” oluşturduğu belirlendi.

“RepMan Türkiye İtibar Ligi Ve En İyi Uygulamalar Zirvesi” hem bu lige giren şirketlerin onurlandırılması hem de onların “en iyi uygulamalarından” birlikte öğrenmek amacıyla düzenleniyor.

17 Mayıs 2019'da Orjin Maslak’ta gerçekleştirilecek zirveyi takip etmek için //repmanturkiyeitibarligi2019.repman.com.tr adresinden kurumsal kayıt yaptırabiliyor.

Bu yıl konuşmacılar arasında Nuran Aksu Zenna Kurumsal Marka Araştırmaları A.Ş. Kurucusu, Tayfun Bayazıt - Marsh & Mclennan Companies, Inc., Barış Doğru - Eko IQ Genel Yayın Yönetmeni, Bülent Fidan - Marka Konseyi Başkanı, Prof.Dr. Haluk Gürgen - Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi, Salim Kadıbeşegil - Repman İtibar Araştırmaları Merkezi Kurucu Başkanı, Prof.Dr. Ceyhan Kandemir - İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Anabilim Dalı Başkanı, R.Ertuğrul Onur - TEİD 2017-2019 Dönemi Yönetim Kurulu Asıl Üyesi, Coca Cola İçecek Hukuk Baş Müşaviri, Oya Özarslan - Uluslararası Şeffaflık Derneği Başkanı, Esra Şengülen - İletişim Danışmanları Derneği Başkanı, Şeyda Taluk - Siyasal İletişim Uzmanı, Eğitmen Mentor ve Yazar, Feyyaz Ünal - Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Başkanı ve Şule Yücebıyık - Kurumsal İletişimciler Derneği Başkanı yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER