İstanbul’da dev Yatırım Fırsatları Zirvesi

BADEER Yatırım Platformu tarafından 5-6 Aralık 2018’de İstanbul’da “BADEER I. İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi” düzenlenecek.

İstanbul’da dev Yatırım Fırsatları Zirvesi

Türkiye’deki yabancı yatırımların artırılması ve bu yatırımların daha kurumsal ve sürekli bir biçimde ülkeye gelmesi amacı ile İstanbul’da 5-6 Aralık tarihleri arasında “Badeer I. İş Dünyası Ve Yatırım Fırsatları Zirvesi” düzenlenecek. Zirve ile, yatırım süreci öncesi ve sonrasında yatırımcının doğru projelerle buluşması ve takibinin verimli bir şekilde yapılması hedefleniyor. Doğrudan 150 yabancı yatırımcının yer alacağı zirvede, bilgilendirme panelleri ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek.

Ticaret Bakanlığı desteğiyle gerçekleştirilecek “BADEER I. İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları Zirvesi”nde, yabancı yatırımı artırma vizyonu ile ülkeye kaynak girişinin sağlanması, yatırım kaynaklarının çeşitlendirilmesi ve en önemlisi de gelen yatırımcının “üretimi artırıcı” yatırımlar yapmasını sağlamak amacı ile dost ve Arap ülkeler başta olmak üzere tüm dünyadan gelecek olan yabancı yatırımcılar, yerli firmalarla bir araya gelerek ikili iş görüşmeleri kapsamında buluşacak. Yabancı yatırımcıların; yerli yatırımcılar ile görüşmesinin ardından, ortaklık kurmaları, şirket devirleri, proje paylaşımı, distribütörlük anlaşmalarının imzalanması, ithalat ve ihracatın arttırılmasına yönelik faaliyetler de yapılacak.

Zirveye, Türkiye’de yatırım yapma kararı almış yabancı yatırımcılar, alanlarında kendilerini kanıtlamış Türkiye’de muhkim firma yetkilileri, kamu kurumlarından üst düzey yetkililer, STK temsilcileri, yatırım fonları temsilcileri, katılım ve yatırım bankaları temsilcileri ve akademisyenler katılacak.

YORUM EKLE

banner70

banner69