İnegöl talihliyi arıyor

Herkesin hayallerini süsleyen 80 milyon liralık Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi, İnegöl’deki Özdilek Hipermarket’ten alınan çeyrek bilete çıktı.

İnegöl talihliyi arıyor

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişindeki büyük ikramiye, bu yıl 1358490 numaralı çeyrek bilete isabet etti. Bursa, İstanbul, İzmir ve Gaziantep’te satılan 4 çeyrek biletten Bursa’dakinin ‘‘İnegöl Özdilek Hipermarket”ten alındığı ortaya çıktı. Özdilek’ten alışveriş yaparken çeyrek bilet satın alan talihli kişinin kim olduğu ise İnegöl’de merak konusu oldu. Vatandaşlar, 20 milyon parayla İnegöl ilçesine katkı sunulmasını istediklerini söyledi.

‘İNŞALLAH GARİBANA ÇIKMIŞTIR…’

Milli Piyango talihlisinin alt gelir grubunda olan birine çıkmış olmasını temenni eden İnegöl esnafı Seydi Oktay, ‘‘İnşallah gariban birine çıkmıştır. Yıllardır piyangodan kazanılan paraların talihliler tarafından çarçur edildiğini de duyuyoruz. İnşallah bu para İnegöl’de çarçur olmaz. İnegöl ekonomisi ile ön planda olan bir yer. Umarım talihli hem İnegöl ekonomisine hem de ülke ekonomisine katkı sağlamış olur”dedi.

‘İLÇEYE KATKI BEKLİYORUZ…’

İnegöl esnafı Murat Bayram ise şöyle konuştu, ‘‘Kendi şehrime çıkmasından son derece mutluyum. Kime çıktığı ise şu anda İnegöl’de merak konusu. Bir süre İnegöl’ün gündemi bu konu olacak. Sonuç itibariyle bu 20 milyon liranın İnegöl için bir değer olacağını düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda da inşallah bu talihlinin kim olduğunu göreceğiz. Umarım talihli ilçemize de bu ikramiye ile katkı sunar.”

YORUM EKLE

banner69

banner70

banner73