Hayata küçük bir dokunuş: 1 Yaşam Kutusu

Pandemi ile birlikte önemi bir kez daha iyi anlaşılan sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam konuları ile bir araya gelen üç girişimci, sağlıklı ve şık kutuları ile 1 Yaşam sunuyor.

Hayata küçük bir dokunuş: 1 Yaşam Kutusu

2020 Eylül ayında bir araya gelen diyetisyen, endüstri mühendisi ve makine mühendisi 3 girişimci genç, sağlıklı yaşamın alışkanlık haline gelmesi fikri ile doğan 1 Yaşam Kutusu, sağlıklı ve şık kutularıyla sevdiklerinize misafir oluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan gençler, "Gündelik hayatın telaşı ve stresi ile yorulurken yetmezmiş gibi bir de pandemi koşullarından dolayı sosyal hayatımızı kısıtlamak zorunda kalıyoruz. Evimizde, ailelerimizle uzun vakitler geçirebilsek de birçok sevdiğimizle aramıza fiziksel mesafeler koymak zorunda kalıyoruz. Bu pandemi döneminden veya hayatımızın yoğunluğundan dolayı bazen küçük ama özel ve önemli detayları atlıyoruz. 1 Yaşam Kutusu için bu detay sevdiklerimizi mutlu etmek. Hayal edin, ufacık şeylerle çevremizdekilerin yüzünü nasıl da kolay güldürebiliyoruz" dedi.

"Şimdi de 1 Yaşam Kutusunu düşünün" cümlesi ile sözlerine başlayan gençler, "Bizler sizlere hem kendi zevkinize göre ürünler seçtiğiniz hem de tercihinize bağlı olarak bu ürünleri kişiselleştirebileceğiniz kutular yarattık. Çünkü herkes kendisine veya sevdiklerine en uygun hediyeyi sunmak ister. Öncelikli amacımız sağlıklı bir yaşam tarzını alışkanlık haline getirmek olmakla birlikte aynı zamanda sizlerin tercihleri ve kişisel zevkleri de bizler için çok önemli" dedi.

Sağlıklı yaşamın en önemli parçası olan dengeli ve doğru beslenmenin, hayatımıza etkisinin büyük olduğunun altını çizen gençler, "Bunun için kutularımızın içine gündelik hayatta hep elinizin altında olmasını istediğimiz, sizi düzenli bir hayat sürmeye yönlendirecek ürünler bulunuyor. Kutularımızın içine günlük hayatınızı planlamanız için ajandalar, defterler ve kalemler yerleştirdik. Vücut bileşenimizin yüzde 60’nın su olduğu bilinciyle, su içme motivasyonu sağlayacak rengarenk suluklar ve mataralar koyduk. 'Sağlıklı ara öğünleri gerçekten tam olarak doğru porsiyonlarda tüketiyor muyuz?' sorusunu cevaplayabilmek için doğru porsiyonlarına bölünmüş olarak bulabileceğiniz, ara öğün olarak tüketmenize uygun kuru yemiş, kuru meyve ve farklı lezzetlerde barlar yerleştirdik. Sizlerde hediye vermeyi seviyorsanız ve bunun önemli bir detay olduğunu düşünüyorsanız sağlıklı olmasına dikkat edin. Herkes mutlu olmak ister fakat mutluluk sağlıktan geçer" diye konuştu.

Ürünlere www.biryasamkutusu.com adresinden ulaşılıp sipariş verilebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 16:33
YORUM EKLE

banner69

banner70

banner73