Bugün başladı, ücretsiz oluyor...

Turkcell’in mobil internet paylaşımındaki yeni uygulaması bugün itibarıyla başladı. Buna göre Turkcell aboneleri ‘Hızlı Giriş’i kullanarak internetini ücretsiz ve hızlı paylaşabilecek.

Bugün başladı, ücretsiz oluyor...

Turkcell, mobil internet paylaşımı (Hotspot) bugün hayata geçti. Yeni uygulama sayesinde kullanıcılar internetlerini ücretsiz ve hızlı paylaşabilecek.

İşte Turkcell'in yaptığı o açıklama:

"Cep telefonlarından internet paketlerini paylaşan ses hattına sahip müşterilerimizin Hızlı Giriş teknolojisini kullanarak hotspot işlemlerini daha güvenli şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz uygulamayı devreye almaya başlamış bulunmaktayız. Müşterilerimizin hem internet kotalarını paylaşımlarını daha güvenli hale getirebilmek hem de kişisel verilerini korumalarına yardımcı olabilmek adına hayata geçirdiğimiz bu ‘ek güvenlik katmanı’ sayesinde müşterilerimiz, internet kotalarını hiçbir ücret ödemeden güvenle paylaşabileceklerdir.

Bu kapsamda internetlerini paylaşmaya başlayan müşterilerimiz, kendilerine gönderilen SMS linki üzerinden Hızlı Giriş yaparak işlemlerine devam edebilirler.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

YORUM EKLE

banner65

banner57