Limak Enerji Uludağ Elektrik'ten sevgi dolu ziyaret...

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Yalova Bölge Müdürü ve beraberindeki heyet “Dünya Çocuk Kitapları Haftası”nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olan Yalova Sevgi Evlerini ziyaret etti.

Limak Enerji Uludağ Elektrik'ten sevgi dolu ziyaret...

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Yalova Bölge Müdürü ve beraberindeki heyet “Dünya Çocuk Kitapları Haftası”nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olan Yalova Sevgi Evlerini ziyaret ederek çocuklara kitap hediye etti.

Ziyarette Kurum Müdürü V. Ayhan Erçorumlu ile sohbet eden Aytac, çocuklara kitap okuma sevgisinin aşılanması gerektiğini belirterek, "Kitap sevgisinin küçük yaşlarda kazanılması gerektiğinin bilincindeyiz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın, kitap sevgisini arttırmaya katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Erçorumlu, şirketlerin sosyal sorumluluk projelerini arttırarak topluma fayda sağlamaları bizler için de umut verici. Bu kapsamda kurum yetkililerine teşekkürlerini iletti. 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner49